× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінницькій області негода знищила близько 7 тисяч гектарів врожаю

У Вінницькій області з початку травня буревій пошкодив майже сім тисяч гектарів вирощеного врожаю. Опитані постраждалі фермери не застрахували свої посіви від негоди. Держава також наразі не може компенсувати втрати, завдані стихією.

Про це повідомляє “Голос України” з посиланням на Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА та представників постраждалого Могилів-Подільського району.

Як повідомив Vежі Ігор Федчишин, начальник відділу виробництва продукції рослинництва та лісових насаджень Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, останніх декілька років держава не компенсує втрати внаслідок дії стихії. Проте чиновник рекомендує складати акт про пошкодження на випадок появи відповідних програм для компенсації.

Нагадаємо, внаслідок одного з останніх сильних буревіїв, що вирував 2 липня на півдні області, 96 населених пунктів залишилось без електроенергії і  було пошкоджено близько 4 тисяч листків шиферу на будинках.

Фото – agravery.com

Читайте також:

У Вінницькому селі градом потрощило будинки, знищило врожай та повбивало птахів. ВІДЕО

Пошкоджений палац Потоцьких і 96 населених пунктів без світла: розповіли про наслідки негоди на Вінниччині

Пожежі, знеструмлення та максимальний рівень води у Південному Бузі: наслідки негоди на Вінниччині. ФОТО, ВІДЕО

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору