У Вінницькій обласній раді встановлять ліфт для людей з інвалідністю

Це рішення підтримали депутати облради на вчорашній позачерговій сесії. Ліфт має стати у нагоді людям з інвалідністю та громадянам похилого віку, на це витратать 2, 5 мільйона гривень.

Вчора, 19 липня, депутати ухвалили зміни до обласного бюджету та перерорзподіл 93 мільйона гривень. Одним із пунктів витрат стала реставрація архітектурної пам’ятки місцевого значення “Будинок організацій” 1936-1940 рр. по вул. Соборна, 70 з влаштуванням ліфта. Сьогодні це приміщення обласної адміністрації та ради.

За інформацією на сайті обласної ради, ліфт облаштують для маломобільних верств населення: людям із інвалідністю, батькам з дитячими візками та людям похилого віку, щоб їм було легше потрапити в потрібний кабінет та вирішити певні свої питання.

Зауважимо, що тендер на реконструкцію будівлі та облаштування ліфта проводили ще восени минулого року, однак закуплю відмінили через те, що участь у торгах взяв лише один учасник (необхідно щонайменше двоє).

Нагадаєамо, що вчора на сесії депутати збільшили фінансування свого фонду, не дозволили Бершадському медколеджу приєднатися до Вінницького, та мають намір звернутися до Прем’єр-міністра Гройсмана через публікацію на розважальному сайті.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору