× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У вінницькій гімназії школярки розпилили перцевий газ

Сьогодні, 20 травня, у школі-гімназії №2 розпилили газ. У закладі припинили уроки та викликали поліцію, яка знайшла винних. Ними виявились учениці шостого класу. 

ГУ НП у Вінницькій області повідомляє, що близько 10 години ранку адміністрація школи-гімназії №2  повідомила, що у закладі хтось з учнів розпилив газ дратівливої дії. П’ятеро учнів поскаржились на погане самопочуття і їх доставили до лікарні, але вже після надання медичної допомоги відпустили додому. Наразі здоров’ю дітей нічого не загрожує.

За словами начальника сектору ювенальної превенції Вінницького відділу поліції Володимира Борищука, виявилось, що до навчального закладу балончик з перцевим газом принесла учениця шостого класу. Під час уроку школярка показала його однокласниці, яка згодом розпилила газ. У навчальному закладі припинили уроки, усіх учнів вивели на вулицю.

Батьків учениць вже викликали до поліції для складання адміністративних матеріалів за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Головне фото – Sou Mais Notícias

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору