У Вінницькій дитячій лікарні відкриють Сімейну кімнату Рональда МакДональда

Навесні в приміщенні обласної дитячої лікарні відкриють Сімейну кімнату. Вінниця стане другим містом, після Львова, де з’явиться така кімната відпочинку за сприяння Фундації Дім Рональда МакДональда.

Про відкриття Сімейної кімнати у Вінниці повідомляє Vinnytsia PressPoint з посиланням на Фейсбук-сторінку Фундації:

  • Не можемо більше тримати в секреті чудову новину – Фундація підписала договір про оренду приміщення у Вінницькій обласній дитячій лікарні! – мовиться в повідомленні. – Уже навесні в Україні відкриється ще одна Сімейна кімната, де рідні хворих діток зможуть відпочити, поїсти, провести час з дитиною і якомога частіше #бутипоруч.

«Сімейні кімнати» – це одна із програм Фундації, яка є частиною глобальної благодійницької мережі. Її партнер-засновник – компанія “МакДональдз”. Мета – забезпечити доступ до якісного сімейно-орієнтованої медицини, що передбачає всебічну підтримку і залучення до лікування дитини членів її сім’ї.

Сімейна кімната у львівському “ОХМАТДИТі”, відкрита в листопаді 2017-го року

Суть таких кімнат у тому, що вони дають можливість родині бути поруч із дитиною, яка перебуває на лікуванні. А дослідження показують, що присутність рідних у лікарні допомагає дітям почуватися ліпше і успішно боротися з хворобами.

У 64-ох країнах світу Сімейні кімнати Рональда МакДональда відрізняються за своїми розмірами і наповненням. Вони можуть мати: кухню, душову кімнату, місця для сну, зону відпочинку, ігрову зону, пральну машину, доступ до інтернету, бібліотеку.

Сімейні кімнати в Україні  відкривають завдяки пожертвам безпосередньо через сайт Фундації, а також під час благодійної акції «Долонька Щастя», яку проводять в ресторанах “МакДональдз” восени.

Фото gazeta.lviv.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору