× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують лікнеп про Альтмана

Натан Альтман один з найбільш видатних та знакових художників свого часу.  Його творчість та біографію обговорюватимуть в креативному просторі “Артинов”.

В креативному просторі “Артинов” на постійній основі організовують серію заходів під загальною назвою “Лікнеп з історії світової культури”. Там обговорюють творчість різноманітних митців з усього світу. Такі події влаштовують у Вінниці протягом останніх трьох років, зазвичай вони збирають до 80 людей. Темою чергового лікнепу стане Натан Альтман.

Читайте також: Натан Альтман: художник з Вінниці, який розпочав «ленініаду»

Натан Альтман – художник з європейським iм’ям родом iз Вiнницi! Був одним з найбільш яскравих живописців своєї епохи. Працював у багатьох різних напрямках і завжди пробував щось нове. В його творчому доробку поєднується портрет Анни Ахматової, замальовки до дитячих книг та зображення Леніна, – йдеться у описі події.

Спікеркою виступить доктор історичних наук, професорка ВДПУ Ольга Коляструк. Подія відбудеться 26 червня о 18:30 в креативному просторі “Артинов”. Вартість – 25 гривень за кожну годину.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору