× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці зроблять ще два “VinWay” та відремонтують рейки на Янгеля

14:32
Автор: Марина Однорог

Під час сьогоднішньої сесії міської ради депутати проголосували за збільшення статутного капіталу КП «Вінницька транспортна компанія». Кошти будуть виділені на модернізацію двох трамвайних вагонів, капітально-відновлювальний ремонт чотирьох автобусів, технічне переоснащення кабельних ліній. 

Відповідно до Статуту комунального підприємства, опублікованого на сайті міської ради, статутний капітал ВТК становив 91 088 889 гривень. Під час сесії статутний фонд збільшили на 50 000 000 гривень.

Крім того, планують капітально відремонтувати ділянку колій по вулиці Янгеля, контактну мережу тролейбуса на ділянці Київської. Також у планах –  тягова підстанція (ТП) №19 по Стрілецькій біля будинку №4.

– Це важливе рішення, ми збільшуємо Статутний фонд КП «Вінницька транспортна компанія». Кошти направлені на модернізацію двох трамваїв, переоснащення кабельних ліній, капітальний ремонт трамвайних колій. А також – на капітально-відновлювальний ремонт чотирьох  автобусів, придбаних десять років тому, та на інші потреби, які пов’язані з діяльністю Вінницької транспортної компанії, яка вважається однією з кращих в Україні, до нас приїжджають переймати досвід колеги навіть зі Швейцарії, – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.