У Вінниці знесуть колишній ресторан «Кельце»

Багатофункціональний комплекс замість незавершеного довгобуду біля колишнього ресторану «Кельце» збираються звести у Вінниці. Саму ж будівлю комплексу знесуть.

Рішення про дозвіл забудови території, котра знаходиться на розі вулиць Келецька-Космонавтів, ухвалили депутати міської ради під час нинішнього пленарного засідання сесії.

Як повідомив журналісту VежА головний архітектор міста Олександр Рекута, незавершене будівництво комплексу “Кельце” вже не підлягає ніякій реконструкції – лише повному знесенню.

  • Там у планах побудувати багатофункціональний комплекс – це буде і житловий будинок на 14 поверхів на близько 300 квартир, і частина буде для комерційної діяльності, а також паркінг.

За словами Олександра Рекути, вже є інвестор, який має розробити проектну пропозицію, де мають бути прописані об’ємно-просторове вирішення та функціональне призначення об’єкту. Після цього мають відбутися громадські слухання, адже поряд є житлові забудови.

  • З одного боку, добре, що одному з довгобудів міста прийде кінець. Ще вирішуватимемо долю незавершеного будівництва на розі вулиць Хмельницьке шосе – 600-річчя, а також по 600-річчя напроти «Мегамоллу», – ділиться планами пан Рекута.

Як повідомив головний архітектор міста, інвестор, котрий зацікавився можливим будівництвом на Келецькій, має викупити існуючий об’єкт у попереднього забудовника та виконати роботи по знесенню забудови.

  • Дозволів на проектування ще немає. Якщо інвестор впорається вчасно із викупом та оформленням документації, то зносити розпочнуть вже в цьому році, – припускає Олександр Рекута.
Фото – www.eximb.com

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору