× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці змінять рух транспорту через реконструкцію другої черги Замостянської

У зв’язку  реконструкцією другої черги  вулиці Замостянської, відзавтра, 12 червня, для трамваїв там діятиме реверсний рух, а пересування решти автотранспорту буде обмежене. 

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що йдеться про зміну в русі приватного та громадського транспорту на ділянці від вулиці Стрілецької до вулиць Запорожця і Стеценка.

Таким чином трамваї будуть рухатися частково в реверсивному режимі на відрізку від вулиці Стрілецької до вулиці Стеценка. А трамвайну зупинку «МПМ “Зоря”» тимчасово перенесуть на вулицю Стрілецьку до магазину «Варшава».

Натомість рух автотранспорту по вулиці Замостянській (на ділянці від вулиці Стрілецької до вулиці Запорожця) відзавтра обмежать.

Відомо, що маршрутні таксі № 3А, 8Б, 23А будуть рухатися в обох напрямках по вулиці Академіка Янгеля, Винниченка, Острозького та проспекту Коцюбинського. А маршрутне таксі № 8А  в обох напрямках по вулиці Замостянській: кінцевий пункт маршруту тимчасово перенесуть на зупинку «Пл. Перемоги» на перехресті вулиць Замостянська-Острозького.

Крім того у повідомленні йдеться, що з 13 червня тимчасово призупинять рух тролейбусів маршруту №15. В цей час можна буде користуватися трамваями маршрутів № 1, 4, 6, а також тролейбусами, які прямують по вулиці Київській та проспектом Коцюбинського.

Обмеження діятиме, доки не завершаться усі роботи з реконструкції.

Читайте також: На Замостянській викопали та зрубали дерева: почалася друга черга реконструкції. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору