У Вінниці зменшили тариф на опалення і підняли на гарячу воду

Новий рік – нові тарифи: в останній день 2017 року вінничанам дещо зменшили плату за послугу з централізованого опалення, водночас доведеться більше платити за гарячу воду. 

В останній день старого року – 31 грудня – у Вінниці почали діяти нові тарифи на послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Двоставковий тариф на послугу з централізованого опалення для населення зменшився:

  • якщо у мешканців є загальнобудинковий або квартирний прилад обліку теплової енергії, то умовно-змінна частина тарифу (плата за фактично спожиту теплову енергію) становитиме – 1123,69 грн/Гкал (з ПДВ). Для порівняння, до 31 грудня тариф становив – 1123,71 грн/Гкал.
  • для тих вінничан, які не мають будинкових та квартирних лічильників тепла, умовно-змінна частина тарифу (плата за фактично спожиту теплову енергію) складатиме – 28,80 грн за 1 кв.м. за місяць (з ПДВ).
  • умовно-постійна частина (тобто абонентська плата за 1 кв. м. опалювальної площі у місяць впродовж року) – 2,08 грн за квадратний метр (з ПДВ). Для порівняння, до 31 грудня це коштувало 2,16 грн за квадратний метр.

А ось тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води навпаки збільшилися: 

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 76,61 грн за кубічний метр (з ПДВ). До 31 грудня 2017 року тариф становив – 76, 11 грн.
  • за умови відсутності рушникосушильників – 70,90 грн за кубічний метр (з ПДВ), а минулого року тариф становив – 70,35 грн.

Нагадаємо, що у грудні також дещо зменшили тарифи за холодну воду.

У підприємстві «Вінницяміськтеплоенерго» зазначають, що у платіжках за грудень, які вінничани отримають цього місяця, нарахування здійснюватимуться відповідно до нових тарифів. Розраховуватися за спожите необхідно вчасно та в повному обсязі до 20 числа щомісяця.

Зміна тарифів відбулася відповідно до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 р. № 1516 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» та №1536 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171».

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору