× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці зекономили майже 5 мільйонів на реконструкції другого поверху ЦНАПу

У Вінниці реконструюють другий поверх адмінбудівлі під центр надання адміністративних послуг по вулиці Замостянська, 7, де зараз розташований Замостянський “Прозорий офіс”.

Розпочатись роботи мають завершитись до 1 жовтня 2019 року. Замовником є Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради. Роботи переможець тендеру – приватне підприємство “Рослана” – погодився виконати за 16 мільйонів 290 тисяч 972 гривні, що на 4 мільйони 906 тисяч менше, ніж передбачалося.

Відповідне повідомлення про намір укласти договір було опубліковане 3 червня у тендерному оголошенні на сайті публічних закупівель ProZoro.

Загальна площа предмету закупівлі – 1023,7 “квадратів”. Реконструкцією передбачаються такі основні роботи:

– підлога – влаштування художньої керамічної плитки та паркету;
– влаштування нових цегляних перегородок товщиною 120 мм;
– опорядження стін – поліпшене фарбування акриловими фарбами;
– влаштування вогнетривких скляних перегородок (вітражів);
– влаштування інформаційних направляючих з тактильними інформаційними позначками та інформаційними тактильними табличками;
– стеля – підшивна стеля з декоративних плит;
– заміна двох ліфтів;
– заміна та влаштування нового сантехнічного обладнання та електрообладнання;
– заміна всіх елементів теплопостачання.

Також передбачено встановлення металопластикових дверей, теплоізоляція покриттів та перекриттів, електромонтажні роботи та роботи з улаштування електроосвітлення, монтаж та обладнання системи пожежної сигналізації, влаштування систем озвучування та відеонагляду (встановлять 17 камер відеоспостереження), встановлять кілька табло.

Зазначимо, що дозвіл на проектування реконструкції будівлі було надано виконкомом Вінницької міської ради ще у грудні 2018 року. Як прокоментувала Vежі очільниця “Прозорого офісу” Світлана Стрехова, після реконструкції ЦНАП на Замості буде подібним до того, який функціонує на Вишеньці.

Лише за листопад 2018 року перший поверх ЦНАПу прийняв 22 785 громадян, а тому з розширенням Центру варто очікувати суттєвого збільшення кількості відвідувачів.

Читайте також:

Змінити ім’я, зареєструвати шлюб та народження дитини: вінницькі “Прозорі офіси” розширили спектр послуг

Понад 4 мільйони відвідувачів за 10 років: у вінницького “Прозорого офісу” ювілей. ФОТО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору