У Вінниці збираються підняти тарифи на тепло та світло – містян запрошують до обговорення

“Вінницяміськтеплоенерго” планує підняти тарифи на споживання тепла та електроенергії. Відкрите обговорення з цього питання відбудеться вже наступної п’ятниці, але ще протягом тижня вінничани можуть надсилати підприємству свої пропозиції та зауваження.

Оголошення про це з’явилось на сайті “Вінницяміськтеплоенерго”. Відкрите обговорення проекту “Про зміну тарифів на виробництво теплової та електричної енергії ТЕЦ-1 комунальним підприємством Вінницької міської ради “Вінницяміськтеплоенеро” відбудеться наступної п’ятниці, 22 вересня, о 15:00 у приміщенні  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (конференц-зал, 2-й поверх) за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 13.

На сайті також викладено економічне обгрунтування причини зміни тарифів. Згідно документу, діючий тариф на теплову та елекроенергію включає в себе розрахунки лише по ТЕЦ, але на сьогоднішній день “Вінницяміськтеплоенерго”, крім ТЕЦ, експлуатує ще дві когенераційні установки. Внаслідок цього планові обсяги виробництва теплової енергії збільшились на 6,5 %. Обсяг електричної енергії зріс на 60,5 %.

Через зміни в структурі виробництва на ТЕЦ та когенераційних установках частка електричної та теплової енергії у загальному обсязі на 2017 рік становить 12,3% та 87,7% відповідно (у діючих тарифах електричної енергії – 8,5%, теплової – 91,5%). Внаслідок чого виникла потреба здійснити розрахунок нових тарифів на виробництво теплової та електричної енергії.

У результаті проведених розрахунків визначено, що тарифи мають змінитися наступним чином:

У документі також зазначений вплив витрат на придбання палива та його транспортування для виробництва електричної та теплової енергії, придбавання додаткового обсягу електроенергії у випадку зупинки роботи ТЕЦ, а також витрати на оплату праці. Детальніше із економічним обгрунтуванням зміни тарифів можна ознайомитися ТУТ.

Протягом ще одного тижня можна надіслати “Вінницямісьтеплоенерго” зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до відкритого обговорення. Їх можна надіслати електронною поштою на office@vmte.vn.ua, або листом на адресу: вул.600 річчя, 13,  м. Вінниця , Україна, 21100.

Зауваження та пропозиції приймаються до 21 вересня. Для реєстрації на підприємстві просять зазначати прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору