× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці збирають подарунки дітям з інтернату. ПЕРЕЛІК

У середу, 23 січня, вінницькі благодійники відвезуть вихованцям Староприлуцької школи-інтернату подарунки, про які діти просили раніше у своїх листах. Нині вінничани до 21 січня можуть долучитися до гарної справи та теж стати благодійниками. 

Акцію “Подаруй дитині посмішку” Відділ молодіжної політики ВМР та КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» влаштовують вже другий рік поспіль. Нині йдеться про майже сотню дітей віком від 6 до 18 років, які загалом написали 107 листів. Волонтери їх зібрали та почали втілювати дитячі мрії та побажання.

– 19 грудня ми маленьких дітей привезли в ігрове кафе, де вони грались та писали листи з бажаннями, але оскільки в дітей були канікули і не було можливості завезти подарунки до Нового року, то повеземо вже зараз, – пояснила Анна Воронюк, заступниця директора з організаційно-масової роботи КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Мира, частина подарунків, про які просили діти, вже зібрана (їх вдалося зібрати завдяки зусиллям небайдужих вінничан та працівників міської ради), втім нині є перелік тих, які ще потрібно зібрати. Зокрема це:

– Машинки на пульті – 4 штуки

– Звичайні машинки – 9 штук

– Іграшка “Блей-блейд” – 6 штук

– Годинник на руку для дівчинки – 1 штука

– Комп’ютерна флешка-1 штука

– Колонки – 6 штук

– Клей-пістолет (для рукоділля) – 4 штуки

– Навушники – 5 штук

– Кросівки жіночі – 40-й розмір

– Кросівки чоловічі – 42-й розмір

– Зимове взуття чоловіче – 41, 42, 35 розмірів

– Конструктор “Lego” – 3 штуки

– Переноску на 8 метрів – 1 штука

– Спортивний костюм (на зріст 160 см) – 1 штука

– Спортивна кофта чоловічі (S, L розмір) – 1 штука

– Плеєр- 1 штука

– Рукавички чоловічі (9 клас) – 1 штука

– Куртка чоловіча (L) – 1 штука

Вінничани можуть долучитися до реалізації таких простих дитячих побажань. До 21 січня ці речі можна приносити в Креативний простір “Level 80” (вулиця Магістратська, 80), а попередньо зв’язатись з організаторами можна за номером 0 (98) 532 97 95 (Катерина).

Як VежА писала про минулу таку акцію, раніше діти окрім відносно стандартних бажань (олівці, розмальовки, гарні резиночки для волосся), робили доволі оригінальні “замовлення”, як ось наприклад військова форма чи “волосся, що світиться”.

До речі, був випадок, коли найменша вінницька благодійниця Даша Шадрухіна, яка ще сама ходила до садочку, віддала дітям з інтернату власні іграшки.

Читайте також: Військова форма та Олег Винник: що просили вінницькі діти з інтернату на Новий рік. ФОТО

Найменша вінницька благодійниця віддала дітям з інтернату власні іграшки. ФОТО

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору