× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці збирають кошти для порятунку 5-річного хлопчика. ВІДЕО

У Вінниці збирають гроші на дообстеження та першочергове лікування онкохворого Івасика Бедрія. Хлопчик, якому нині 5 років, ймовірно має навіть не одну, а кілька пухлин. Щоб врятувати Івасика, потрібно зібрати щонайменше 72 тисячі доларів.

Як зазначено в сюжеті телеканалу ВІТА, ще місяць тому в родині все було добре: Івасик ходив до садочку, грав у футбол. Та одного дня із садочку подзвонила вихователька та розповіла, що хлопчику стало зле, його знудило.

За словами матері Івасика, Євгенії, спочатку подумали, що, можливо, він просто перегрівся. Хлопчика забрали додому й наступного дня він почувався нормально. Та за кілька днів після того, коли Івасик пішов на тренування з футболу, він почувався дуже ослаблено, його “заносило” на поворотах. Тоді батьки звернулися до лікарів. Почався період обстежень. Результати були невтішні – виявили онкологію.

 

– Нині є ознаки всіх трьох видів пухлин. Тому лікарі припускають, що може бути два онкологічних захворювання одночасно, – каже батько хлопчика, Володимир Бедрій.

Українські лікарі не знають, як допомогти Івасику, тому батьки шукають можливості за кордоном – ведуть перемовини з кількома клініками в різних країнах. Поки що шанси дають у Туреччині, проте часу на роздуми – обмаль.

– Враховуючи місце розташування пухлини, а це стовбур головного мозку, а це дихання, серцебиття, тобто в будь-яку секунду ця дитина може припинити дихати, ми цього не можемо спрогнозувати, – каже Володимир Бедрій.

Нині відомо, що на додаткове обстеження та на початкове лікування потрібно 72 тисячі доларів, з яких родина зібрала тільки 1/7. Проте батьки сподіваються, що їм вдасться врятувати Івасика, який попри все тримається мужньо.

– Коли йому робили пункцію, брали спинно-мозкову рідину, він терпів. Йому легше, коли є батько. Він каже: “Тату, я навіть не пікнув. Я старався, старався бути, як ти”. Він такий, мужичок справжній.

 

Івасик налаштований на боротьбу, хоча й боїться уколів. У нього є велика мета: одужати, вирости та стати поліцейським. Мама хлопчика, яка веде щоденник ще починаючи від тесту на вагітність, сподівається, що скоро на сторінках, які поки порожні, буде історія про те, як Івасик одужав і став щасливим.

Картка “Приватбанку”: 5168 7573 0588 4035 Бедрій Євгенія Володимирівна

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору