× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці збиратимуть подарунки до 8 березня для жінок-воїнів

Вінницькі активісти повезуть жінкам-воїнам у зоні ООС подарунки до Міжнародного жіночого дня (хустинки, квіти, солодощі), а ще – шість концертних програм. Також, у період з 5 по 9 березня волонтери відвідають дитячі будинки у зоні бойових дій. 

Про це розповіли сьогодні, 25 лютого, організатори та співорганізатори акції. Зокрема, як повідомила Валентина Погребняк, очільниця КЗ “Центр кіномистецтва та культури “Кіно-Поділля”, перед поїздкою, щоб зібрати подарунки жінкам-захисницям, буде влаштовано благодійну мистецьку акцію.

 

1 березня на сцені концертної зали “Вінтера” (вулиця Театральна,15) виступатимуть гурт “Пан Карпо”, виконавець ліричних пісень Роман Зоря, виконавець Олександр Клец. Ведучими вечора будуть поет Віктор Крупка та поетеса Ірина Федорчук.

Також, як повідомила Яна Паламаровська, співробітниця художнього музею, буде залучено й дітей: десятеро вихованців музичної школи виконають художні роботи на квіткові теми або ж пейзажі, що згодом або будуть продані з благодійного аукціону, або які повезуть у якості подарунку жінкам в зоні ООС. Художній музей надасть дітям усі необхідні витратні матеріали. Також до організації акції долучились Вінницький обласний художній музей, ГО “Лютич”, театр “ХуліGun”, Вище професійне училище Департаменту поліції охорони.

Вхід – за благодійними внесками, а виручені кошти будуть направлені на подарунки жінкам-воїнам, які згодом організатори повезуть у зону ООС, в місця тимчасової дислокації військових частин, в штабах та жінкам, які працюють у шпиталях. Початок – о 14:00. 

В супроводі військових з 5 по 9 березня у зоні ООС із концертною програмою перебуватимуть виконавець Роман Зоря, Валентина Погребняк, Роман Яковлев (ГО “Лютич”) та ще двоє осіб від “Кіно-Поділля”. Також волонтери відвідають дитячі будинки у зоні ООС, щоб показати дітям анімаційне кіно.

Також під час акції 1 березня театр “ХуліGun” паралельно допомагатиме зібрати кошти на подарунки жінкам-воїнам шляхом продажу квитків на свої вистави, а згодом, в рамках подібних акцій, влаштовуватиме безкоштовні вистави.

Фото автора

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору