У Вінниці збудують нову біокотельню за 23 мільйони

«Вінницяміськтеплоенерго» оголосила тендер на будівництво котельні на твердому паливі по вулиці Сергія Зулінського.

Охочі взяти участь у тендерних торгах можуть подавати пропозиції до 19 жовтня, а вже 20-го – відбудеться аукціон.

Будівельні роботи стосуються реконструкції  системи теплозабезпечення мікрорайону від котельні по вулиці  Зулінського (колишня Тарногродського), 9. Котельня має працювати на твердому паливі, дерев’яній трісці.

Читайте також: У Вінниці відкрили найбільшу біокотельню України

Очікувана вартість виконання робіт 23 400 000 гривень (з ПДВ). Кошти виділяє «Вінницяміськтеплоенерго».

Як зазначено на порталі публічних закупівель Prozorro, підрядник має здійснити реконструкцію котельні за сім місяців:  з 01 лютого  до 31 серпня 2018 року. У комплекс робіт входить облаштування котельні всіма необхідними комунікаціями, а також благоустрій території навколо.

Зокрема, монтаж обладнання, інженерних мереж та оздоблення внутрішніх приміщень має бути завершене в серпні 2018-го, а  влаштування фундаментів під основне обладнання –  у квітні.

Згідно з генпланом, площа забудови 433,58 квадратних метра, а котельня має належати до об’єкту будівництва класу середніх наслідків (відповідальності) СС2 (або СС3 із значними наслідками).

Крім того, твердопаливний котел матиме потужність 3,3 МВт фірми Viessmann.

Нагадаємо, що будівницто твердопаливної котельні відбувається в рамках українсько-швейцарського проекту енергоефективності Вінниці.

Читайте також: У Вінниці прокладають тепломережі за гроші швейцарців

Як повідомили Vежі у прес-службі «Вінницяміськтеплоенерго», швейцарці надають обладнання для котельні, а  от реконструкційні роботи і монтаж обладнання відбувається за рахунок підприємства.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору