× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці збудують багатоповерхівку з орнаментом та житловий квартал на Зулінського. ГРАФІКА

У Вінниці побільшає нових житлових будинків, зокрема на Зулінського планують збудувати повноцінний житловий квартал зі стадіоном, дитячим садком та школою, а на вулиці 600-річчя може з’явитися восьмиповерховий будинок з орнаментом.

25 липня, на черговому засідання виконавчого комітету міської ради затвердили проект детального плану групи житлових будинків по вулиці Зулінського, що на Замості. Як йдеться у детальному описі проекту, на території нового кварталу з’явиться:

– Дев’ять багатоквартирних проектованих житлових будинків;
– Два дошкільних навчальних закладів (дитячий садок на 240 дітей кожен);
– Школа на 36 класів на 1080 учнів;
– Об’єкти громадського обслуговування та торгівлі на окремій ділянці загальною площею із автостоянками для відвідувачів, в тому числі передбачені місця для паркування автомобілів маломобільних;
– Паркінг для постійного зберігання легкових автомобілів на 250 машино-місць;
– Культова споруда на окремій ділянці;
– Рекреаційна зона включає паркову зону, доріжки для пішоходів та велодоріжки, газони, квітники, окремі групи дерев і чагарників.

 

Окрім цього, в описі проекту зазначається, що до території майбутнього кварталу веде одна існуюча дорога: з південної сторони вулиці Зулінського. Додається, що майже всі вулиці та дороги проектуються та створюються нові, також заплановане облаштування зупинок міського транспорту. У документі опису також зазначають, що після проведення громадських слухань 10 липня 2019 року були враховані зауваження громадян та внесенні зміни до остаточного варіанту плану, а саме:

– Зменшення ширини дороги в червоних лініях з 40 м до 20 м;
– Залишення існуючих гаражів, які були зведені самочинно;
– Перенесення проектної каналізаційно-насосної станції за межі житлової забудови.

Окрім цього, планують збудувати новий восьмиповерховий будинок на вулиці 600-річчя, на території якого хочуть облаштувати місце для сортування сміття, ділянку для вигулювання собак та стоянку для велосипедів. Відтак розпочалося громадське обговорення, під час якого вінничани можуть вносити свої пропозиції та зауваження щодо будівництва цієї багатоповерхівки до 2 вересня 2019 року (протягом одного місяця з моменту опублікування оголошення).

Згідно містобудівного розрахунку, на “земельній ділянці площею 0,2648 га планується розмістити односекційний восьмиповерховий житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення з загальною площею забудови 656,50 м2 та майданчики”:

– для ігор дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;
– для занять фізкультурою;
– для тимчасової стоянки велосипедів;
– для відпочинку дорослого населення;
– для стоянки автомобілів – 44 машино-місць;
– для роздільного збирання побутових відходів;
– для вигулювання собак за межами території на непридатній для будівництва ділянці, в існуючих озеленених територіях прилеглих ділянок.

У документі також пишеться, що благоустроєм ділянки передбачається виділення транспортної зони проїзду з асфальтобетонним покриттям, пішохідної зони з покриттям бетонною бруківкою, озеленення із влаштуванням газонів із багаторічних трав, квітників та посадка дерев та кущів. Документацією передбачається, що будинок матиме шістдесят квартир, розрахованих на 131 мешканця.

З матеріалами та додатковою інформацією щодо новобудови на вулиці 600-річчя можна ознайомитися в Департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59. Пропозиції та зауваження щодо цього будівництва можна надсилати до Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710 до 2 вересня 2019 року. Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради, тел. 67-22-76.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору