У Вінниці завтра зустрічатимуть восьмий «Потяг Єднання»

У п’ятницю, 21 липня, до Вінниці прибуде 8-й Змагальний Потяг Єднання «Труханівська Січ». Близько сотні молодих людей з різних куточків України відвідають на території Вінниччини військові штаби та полігони.

Зокрема долучились до проекту Повітряні Сили України, рятувальники та «надзвичайники»: протягом всієї подорожі представники цих структур презентуватимуть свої досягнення під час вишколів.

До Вінниці прибув волонтерський потяг «Труханівська Січ». ФОТО

  • Метою Потягу цього разу є спроба зібрати та проаналізувати практично всі досягнення в військово-патріотичних вишколах за останні 25 років, – розповів координатор проекту у Вінницькій області Дмитро Мира. – Команди патріотів по завершенню подорожі спробують підбити відповідні підсумки вже у Києві на Трухановому острові.

Програма проекту

До Вінниці учасники приїдуть 21 липня о 8:45, після чого вирушать на військовий тренувальний полігон Демидівка (Жмеринський район). Тут до 17:00 триватиме ціла низка програм, а ще гості дізнаються про історію ВПС України, сучасний стан та концепцію розвитку структури.

Опісля молодь переїде до наметового містечка (півострів «Бригантина»), облаштуються там, а згодом – здійснять прогулянку набережною та переглянуть світло-музичне шоу вінницького фонтану.

В «сірій зоні» на Чонгарі дратували росіян: до Вінниці повернувся «Потяг єднання»

Наступного дня, після сніданку в таборі, активісти відвідають штаб військово-повітряних сил, а потім завітають до полку зв’язку. Також відбудеться обмін досвідом та представлення кращих практик різних областей у проведенні національно-патріотичних заходів з метою використання цих практик в областях, які представляють учасники.

23-го липня, в неділю, молодь збереться в кінотеатрі «Родина», де будуть підбиті попередні підсумки побаченого. Також цього дня учасники проекту покладуть квіти до пам’ятних знаків, відвідають вінницькі катакомби, місцеве управління Міністерства Надзвичайних ситуацій та зустрінуться із групою водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Потяг вирушить із Вінниці о 19:29 у напрямку Холодного Яру, а потім – до Києва. Там 28 липня учасники долучаться до Ходи, присвяченій Хрещенню Русі. 31-го липня на Трухановому острові учасники підбиватимуть підсумки подорожі.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору