× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці завершується будівництво велопарковки для працівників міської ради. ФОТО

Тепер чиновники міськради, які вирішать їхати на роботу велосипедом, матимуть місце, де зможуть залишити свій транспорт. За будівлею завершується облаштування критої велопарковки. 

Крім стійок для велосипедів, також обладнають освітлення та розетки для електробайків. Згідно з проектом вхід на велопарковку буде закритим та матиме спеціальну систему пропуску.

Сьогодні велопарковка вже має дах та напівпрозорі стіни. Також вмонтовані металеві стійки.

Згідно з проектом, загальна площа велопарковки – 92,9 кв.м. Загальна вага конструкції – 5000 кг, довжина – 9,8 м, а ширина – 9,4 м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля міськради облаштують дві велопарковки на 64 місця. ГРАФІКА

Парковка розрахована на 44 велосипеди. Доступ до неї матимуть лише працівники міської ради по карткам. Щодо відвідувачів міськради, то для них передбачено облаштування окремої велопарковки на 20 місць поблизу входу до будівлі.

Як раніше коментував Vежі керівник розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрій Сорокін, за кошти швейцарських партнерів для вінницьких чиновників придбають 32 звичайних велосипеди, а також 8 електробайків (для них на парковці мають обладнати розетки). Наразі ще необхідно провести електрику. Повністю завершити будівництво планували до кінця поточного року.

Будівництво коштувало 1 055 591 гривню. Виконавця робіт вдалося знайти не одразу і перші тендери були скасовані, однак зрештою виконати роботи вирішило ТОВ “Підприємство “Агропродсоюз”.

Для того, щоб заохотити вінницьких чиновників користуватися велосипедами та при цьому почуватися комфортно – у міській раді буде душова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міськраді Вінниці зроблять душову для чиновників, які їздять на велосипедах

Зауважимо, що іноземні партнери надали близько 7,5 мільйонів гривень на створення муніципального велопрокату, створення велошколи для вінничанзакупівлю 36 велопарковок для бюджетних установ міста, та купівлю 40 велосипедів для муніципалітету. Вінницька міська рада мала лише забезпечити власний внесок з бюджету у вигляді велопарковки біля будівлі виконкому та облаштування душової.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору