× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці спіймали касирку, яка крала гроші з карток пенсіонерів

Майже рік у Вінниці касирка одного з відділень банку викрадала гроші з карток пенсіонерів. До поліції звернулись представники самого банку, оскільки до них почали надходити скарги від клієнтів про те, що з їхніх карток зникають гроші в сумі від 500 до 1000 гривень. 

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, в  ході досудового розслідування поліцією встановлено близько 60 фактів, коли касирка, користуючись довірою літніх людей, які не вміли користуватись банкоматом та знімали пенсії з карток у касі, підробляла підписи на квитанціях та робила дві операції зі зняття коштів. 

“До Вишенського відділення поліції звернулись представники одного з відділень вінницького банку з повідомленням про те, що вони підозрюють касирку відділення у розкраданні коштів своїх клієнтів. Як з’ясувалось, усі потерпілі знімали пенсії в касі банку і їх обслуговувала одна касирка” – повідомили у поліції.

Встановлено, що поки клієнт перебував біля вікна каси, жінка встигала зняти необхідну суму клієнту та кілька сотень “для себе”.

“Так тривало до тих пір, поки вона не натрапила на пильного клієнта. Літній чоловік помітив, що після зняття готівки в касі, на його рахунку залишається грошей менше, ніж повинно бути. З цією проблемою він звернувся до адміністрації банку. З аналогічною проблемою звернулось ще кілька пенсіонерів” – повідомляє поліція.

Як розповів начальник Вишенського відділення поліції Володимир Поліщук, працівниками поліції була вилучена документація щодо проведення банківських операцій цим працівником та направлена на експертизу. Як з’ясувалось, підписи на квитанціях, де знімала гроші касирка, були підроблені.

Зловмисниці оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 ККУ (крадіжка) та ч.2, ч.3 ст. 358 ККУ (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Суд на 60 діб взяв під варту жінку з правом внесення застави в розмірі 40 000 гривень, яку вона внесла. Здійснюється досудове розслідування.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору