У Вінниці запрацював офіс інтегрованого розвитку міста

Кілька днів тому у  Вінниці на повну потужність запрацював офіс та інформаційний центр проекту «Інтегрований розвиток міст». Про це повідомляє Integrated Urban Development in Ukraine.

Проект, як і відкриття офісу, реалізовано за підтримки німецького-швейцарської підтримки. Попередньо презентація нового приміщення відбулася 5 липня.

У Вінниці за півмільйона відкрили офіси з інтегрованого та просторового розвитку міста

У ньому планують проводити урбаністичні заходи, публічні дискусії на тему  написання Концепції інтегрованого розвитку Вінниці-2030. А до розробки концепції залучати вінничан різного віку та стасу, які мають власне бачення в якому напрямку розвивати місто.

15 серпня, після повернення працівників з літніх відпусток, відбулася перша нарада у новому офісі, вже обставленому меблями.

До офісу, що на вулиці Театральній, 29, запрошують усіх активних мешканців Вінниці, щоб дізнатися про проект та ділитися власними ідеями з розвитку Вінниці.

Як розповіла керівниця проектного офісу Надія Богатиренко (на фото в окулярах), кожного дня є по 2-3 відвідувача, які цікавляться проектом інтегрованого розвитку міста. Крім того, уже заплановано ряд заходів,  частину з яких проводитимуть для більшої зручності в приміщенні ГО «Гаромнії». Як пояснює пані Богатиренко, це повязано з тим, що будівля на Театральній розміщена на схилі і не для всіх відвідувачів є доступною.

Фото Андрія Завертаного та з Фейсбук-сторінки Integrated Urban Development in Ukraine

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору