× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці “загульно” закрили мотосезон-2016. ФОТО

Перші мотоцикли з’явилися на площі біля вежі ще об 11:00: байкери поволі заїжджали в пішохідну зону і на стометрівці від “Цукерні” і до вулиці Артинова розставили свої машини.

Відразу розбіглися очі від різноманітності екземплярів: від класичних харлеїв, спортивних хонд, сузукі та ямах, до тюнінгованих старих-добрих “яв” і навіть трициклів. Особливу увагу привертав щедро прикрашений “растаманський” байк з візком для пасажира: біля нього, як і зрештою і біля кожного другого мотоциклу, збирались черги з охочих пофотографуватися.

img_9455

img_9591

img_9467

img_9474

Між байками поволі походжали їхні колоритні власники у мотокостюмах, очікуючи, поки на площі зберуться всі їхні колеги по моторуху. Аби не нудьгувати, організатори дійства влаштували в центрі міста фотоквест: кілька команд отримали мапи з місцями, до яких потрібно дістатися і там віднайти людину, котра дасть підказку щодо наступної локації. На кожній локації обов’язково зробити фото.

img_9496

img_9494

img_9557

img_9501

Завершивши квест, байкери вибудувалися довгою та шумною колоною вздовж усієї площі аж до вул. Артинова, і по команді рушили містом у напрямку Стрижавки: саме там, неподалік комплексу “Гостевія” у колишньому дитячому таборі мали відбутися завершальні гуляння байкерів сезону 2016-го року.

img_9610

img_9612

img_9638

Організатори подбали, аби ніхто не лишився голодним: столи накрили простою, але дуже апетитною їжею (оселедці, картопля в мундирах, сало з часником), а на вертелі вже смажився цілий кабанчик.

img_9675

img_9681

img_9733

Неподалік “монахи” готували каву по-східному: на піску варився напій з різними добавками – від м’яти до… часнику. Автор цих рядків спочатку посміявся з подібних рецептів, на що звернув увагу “байк-монах” і майже змусив випити каву саме з часником. Враження: часник майже не відчувається, але надає напою дуже специфічний, однак приємний, присмак. Запаху потім немає – кажуть, можна спокійно цілуватися.

img_9671

img_9708

img_9711

Але не кавою єдиною частували “монахи”: тут же можна було придбати саморобний ром, а увечері почнуть готувати вино для наступного сезону: на фест привезли кілька десятків кіло винограду, який прямо в дерев’яній діжці потовчуть ногами і таким чином зроблять сусло, котре бродитиме аж до весни. Саме під час відкриття сезону-2017 ним частуватимуть байкерів.

img_9747

img_9725

Увечері тут розпочнуться основні гуляння: запалять ватру, навколо якої будуть співи і танці, зокрема й виступ вінницького гурту “Не лізь, бо вб’є”. А ще – різноманітні конкурси: зокрема  присутнім  запропонують спробувати поцілуватися в мотошоломах, також запланований концерт.

Гуляння триватимуть до ранку, а відтак багато його учасників вже розставили на території намети для ночівлі. Про те, як завершився цьогорічний мотосезон у Вінниці – читайте вже завтра на Vежі.

Усі фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору