× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці зафіксували художній рекорд України. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 13 червня, на площі Гагаріна поряд з “Універмагом”  художники з різних країн світу та вихованці художньої школи зібралися, аби встановити рекорд України зі спільного написання однієї картини. Організатори планують продати картину з аукціону та купити матеріали для Вінницької художньої школи. 

У Вінниці, під палючим сонцем досвідчені художники та вихованці Вінницької художньої школи разом створили картину під назвою “Енергія добра”. За словами Марини Сотник, координаторки проекту “Малюємо разом”, мета заходу подвійна: спілкування відомих художників разом з випускниками художньої школи, а також збір коштів з продажу картини на розвиток мистецтва. Також, під час заходу був зафіксований рекорд України з “маштабного спільного написання однієї картини заради благодійності”.

 

 

 

 

Картину малювали по черзі, один за одним підходячи до невеликого полотна. Перший мазок зробив організатор заходу, Володимир Козюк. За його прикладом послідувала координаторка проекту та “Міс Вінниця 2019”, Марина Сотник. Далі, по черзі свої штрихи до картини додавали учасники художнього пленеру, який наразі триває у Вінниці, а також учні художньої школи і навіть співак Віктор Бронюк. Також до малювання долучився  художник з Таджикистану Закір Сабіров, який на площі презентував свою картину одного з вінницьких соборів.

 

 

 

 

 

Загалом, картину малювали сорок хвилин, і як казали організатори перед початком, спільна картина буде у стилі “абстракціонізму”. Дехто нарікав, що розмір полотна був дещо замалий, тому художники фактично наносили фарбу на малюнки одне одного. Дещо хаотичну картину ще до початку малювання назвали “Енергія добра”, адже як пояснила пані Марина Сотник, “художники будуть передавати різноманітними кольорами те, що вони хочуть сказати,  і те, що ми повинні творити добро”.

 

 

— Красу видно, розум чути, а доброту відчуваєш — підсумувала координаторка.

Пізніше, за словами організаторів, спільно намальована картина буде продана з аукціону, кошти з якого підуть на закупку матеріалів та шкільного приладдя для Вінницької художньої школи. А перед цим, на початку вересня цього року, картина буде презентована у п’ятнадцяти навчальних закладах Вінниці як заохочення до благодійного збору коштів на потреби дітей, які навчаються у цих закладів, але не мають можливість придбати якісне шкільне приладдя, зокрема для малювання. Захід відбувся в рамках третього Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist 2019», який наразі триває у Вінниці.

Фото Ольги Мірошниченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору