× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за понад 7 мільйонів капітально відремонтують відділення обласної дитячої клінічної лікарні

У Вінниці планують повністю відремонтувати корпус педіатричного відділення №1 обласної дитячої клінічної лікарні, що на Хмельницькому шосе, 108. Очікувана вартість усіх робіт – 7 мільйонів 461 тисячі 372 гривні.

Відповідне тендерне оголошення розміщено на сайті публічних закупівель ProZoro. Як йдеться у тендерній документації, виконавець робіт має здійснити цілу низку робіт – внутрішніх та зовнішніх.

Зокрема потрібно буде заштукатурити, прошпаклювати та пофарбувати стелі та стіни приміщення, влаштувати каркас підвісних стель, замінити керамічну плитку на стінах, демонтувати та замінити покриття підлоги з лінолеуму та керамічної плитки, оновити цементну стяжку, замінити дверні коробки, оновити відкоси з внутрішньої та зовнішньої сторін тощо.

Окремо прописано роботи з оновлення системи вентиляції, зокрема потрібно замінити 34 опалювальні радіатори, прокласти трубопроводи водопостачання, встановити повітряні фільтри, повітропроводи тощо.

Також передбачено оновлення системи водопостачання, каналізації, заміна 27 умивальників, мийок та семи унітазів, встановлення у санвузлах каркасно-фільончастих перегородок, влаштування протипожежної системи, капітальний ремонт електричної системи (зокрема електропроводки зі встановленням нових розеток, вимикачів, світильників та люмінісцентних лам тощо).

Щодо зовнішніх робіт, виконавець має повністю оновити фасади, утеплити та оновити покрівлі, водостічну систему тощо. Загалом перелік робіт викладено на семи сторінках тендерної документації.

Також зазначено, що учасник тендеру має відповідати низці вимог, що викладені у тендерній документації окремим додатком. Всі роботи мають бути виконанні до 30 квітня 2020 року. Тендерні пропозиції прийматимуться до 15 березня.

Нагадаємо також, минулоріч у цій же лікарні відкрили другу в країні Сімейну кімнату, надсучасну операційну, також волонтери розмалювали стіни лікарні, а наприкінці грудня заклад отримав нове обладнання. Окрім того, у 2018-му капітально відремонтували та передали сучасне обладнання відділенню онкоцентру, а в лікарні Пирогова показали нову операційну з американським та європейським обладнанням.

Читайте також: Без палати №13: у Вінниці відкрили оновлене відділення онкоцентру. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Вінницькій дитячій лікарні відкрили другу в країні Сімейну кімнату. ФОТОРЕПОРТАЖ

У лікарні Пирогова показали нову операційну з американським та європейським обладнанням. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору