× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за понад 5 мільйонів відремонтують шкірно-венерологічний диспансер

У Вінниці відремонтують обласний шкірно-венерологічний диспансер. На роботи готові витрати понад 5 мільйонів гривень.

Відповідне тендерне оголошення розміщене на сайті публічних закупівель Prozorro. Згідно з тендерною документацією, виконавець робіт має здійснити капітальний ремонт будівель Вінницького обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансеру, що по вулиці Магістратська, 21, до кінця 2020 року.

Зокрема переможцю торгів потрібно буде оновити покрівлю: утеплити та здійснити теплоізоляцію, влаштувати покриття з вогнезахисних матеріалів, влаштувати покрівлі з металочерепиці, встановити пожежні драбини та огородити покрівлі перилами.

Також планується зовнішнє оздоблення: ремонт поверхні цегляних стін, шпаклювання, облицювання, тепло- та гідроізоляція, утеплення фасадів, цоколя та фундаментів мінеральними плитами, влаштування гіпсових погонних ліпних виробів (прорізки, пояси, карнизи, фризи тощо). Також передбачене оновлення водостічної системи.

Окрім того, виконавець робіт має оновити асфальтобетонне вимощення. У переліку робіт також є пункт про влаштування антикригової системи, що включає в себе встановлення шафи керування, автоматичних вимикачів, датчиків температури, контакторів постійного струму, апаратів керування та сигналізації та іншого обладнання. Окрім зазначених, є й інші види робіт, які переможець тендеру має виконати до кінця наступного року.

Зазначено, що джерело фінансування – кошти обласного бюджету та бюджет розвитку. Як зазначено в документації, фінансування робіт здійснюється за рахунок бюджетних коштів в сумі 2 400 000 гривень у 2019 році, решта – за наявності бюджетних асигнувань у 2020 році.

Тендерні пропозиції можна подавати до 2 серпня 2019 року, аукціон розпочнеться наступного дня, 5 серпня. Очікувана вартість робіт – 5 мільйонів 249 тисяч 270 гривень.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору