× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за понад 5 мільйонів можуть відремонтувати будівлю поліції

На ремонт будівлі поліції, що розташована за адресою вулиця Чорновола, 5, Вінницька міська рада може виділити 5 мільйонів гривень. У цій адмінбудівлі розташоване Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. 

Відповідний проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2015р. №2018 «Про затвердження «Комплексної правоохоронної програми на 2015-2018 роки в м. Вінниці», зі змінами», опубліковано на сайті ВМР.

Як зазначено у документі, йдеться про виділення 200 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації на здійснення робіт з утеплення адміністративного приміщення, а основну частину суми, тобто 4 мільйони 805 тисяч 588 гривень – пропонується витратити на капітальний ремонт будівлі із застосуванням енергоефективних заходів. Відтак, загальна сума коштів, що може бути виділена з міського бюджету на ці потреби – 5 мільйонів 5 тисяч 588 гривень.

Як зазначено у документі, пропонується це зробити з метою забезпечення комфортних умов праці, підвищення рівня професійності працівників Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та безпечного виконання завдань з профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю, що відбуваються у всіх галузях і сферах економіки. Зазначено, що як результат, має відбутися підвищення рівня професійності та забезпечення належного прийому громадян.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору