У Вінниці за майже 2 мільйони капітально відремонтують покрівлю казарми військової частини

У Вінниці до кінця листопада цього року мають капітально відремонтують покрівлю будівлі казарми №1 військової частини 3008 Національної Гвардії. Очікувана вартість робіт – 1 мільйон 940 тисяч гривень. 

Відповідне тендерне оголошення розміщено на сайті публічних закупівель ProZorro. Як зазначено у тендерній документації, виконавець робіт має розібрати 100 квадратних метрів існуючої покрівлі, влаштувати нову із використанням металочерепиці, утеплити дах та здійснити низку “стандартних” робіт (улаштування водостічної системи, вогнезахист дерев’яних конструкцій тощо).

На це готові виділити 1 мільйон 940 тисяч гривень. Усі ці роботи мають бути завершені до 20 листопада цього року. Тендерні пропозиції можна надсилати до 24 серпня.

Також зазначено, що всі Учасники не тільки мають відповідати стандартним вимогам, але й відповідно до низки законодавчих актів (зокрема про санкції, національну безпеку тощо) – пропозиція Учасника буде вважатися такою, що не відповідає умовам документації, якщо:

– відносно Учасника, службової (посадової) особи Учасника, яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичної особи, яка є Учасником згідно з чинним законодавством України застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції);

– цей Учасник є юридичною особою – резидентом Російської Федерації державної форми власності та/або юридичною особою, частка статутного капіталу якого перебуває у власності Російської Федерації;

– цей Учасник здійснює продаж товарів, робіт та послуг походженням з Російської Федерації, крім випадків, коли заміщення таких предметів закупівлі іншими неможливе, що підтверджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору