× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за майже 2 мільйони капітально відремонтують дорогу по вулиці Лисенка

У Вінниці до кінця листопада планують капітально відремонтують дорогу на ділянці від вулиці Ширшова до будинку №32 по вулиці Лисенка.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Як зазначено у тендерній документації, виконавець робіт має мати таку класифікацію видів економічної діяльності як “Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь”.

В рамках капітального ремонту вулиці Лисенка, переможець тендеру має протягом 25 днів замінити цегляні горловини оглядових каналізаційних колодязів на залізобетонні (32 кільця); встановити 24 чавунні люки для колодязів; улаштувати покриття товщиною 4 сантиметри iз гарячих та теплих асфальтобетонних сумiшей різної зернистості (1 500 метрів квадратних); улаштування одношарових основ товщиною 15 сантиметрів iз щебеню різної фракції (1 665 метрів квадратних) та інші роботи.

Виконавець також має надати гарантію на оновлену дорогу – 5 років. За ці роботи Замовник готовий сплатити 1 мільйон 817 тисяч 21 гривню.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 16 жовтня. Як повідомляється у документації, всі роботи мають бути завершені до 25 листопада поточного року.

Головне фото – yanabeaalaqaba.com

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору