× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за краще планування парку «Хімік» дають 30 тисяч гривень

Вінничан запрошують взяти участь в Архітектурній майстерні «Створення парку “Хімік”: від концепції до об’єкту». За кращу ідею з просторового планування парку обіцяють 30 тисяч гривень винагороди.   

Як повідомили на сторінці організаторів, комунального підприємства «Інститут розвитку міст», «Архітектурну майстерню» започаткували для того, щоб розробити головну локацію в парку «Хімік», виходячи з потреб вінничан.

– З весни наші урбаністи працюють з цим, відверто, непростим, але цікавим міським простором – парком «Хімік», – зазначила Аліна Дяченко, директорка КП «Інститут розвитку міст». – Ми почали з вивчення громадської думки, провели разом з мешканцями урбан-аналіз території та ще багато чого, словом, зібрали чимало даних та інформації, яких точно достатньо, щоб нарешті розробляти Концепцію парку з урахуванням очікувань мешканців. Та ми хочемо креативити не самотужки, а разом з іншими командами архітекторів. Це можуть бути як вінницькі фахівці, так і з інших міст. Головне, щоб ми разом згенерували цікаві ідеї та запроектували ключовий об’єкт у парку. Місцеві мешканці точно відкриті до нового, однак важливо створити концепцію парку не «в космосі», а з урахуванням «мрій та реальних потреб» його користувачів.

Читайте також: Вінничан запрошують вкотре обговорити, що потрібно парку “Хімік”

У повідомленні також йдеться, що це чудова можливість для архітекторів та ландшафтних архітекторів долучитися до створення сучасного зеленого громадського простору в районі Замостя і на практиці застосувати принципи інтегрованого міського планування, визначені Лейпцизькою хартією.

Заявки на участь в «Архітектурній майстерні» можна подавати до 14 листопада (23:59). Для цього потрібно сформувати команду з двох-чотирьох фахівців з архітектури та ландшафтної архітектури. Однак лише три команди зможуть стати учасниками майстерні: їх відберуть шляхом конкурсу кваліфікацій.

Винагорода, яку отримає кожна з команд по завершенню роботи, становитиме 30 тисяч гривень. 

Детальніше про «Архітектурну майстерню та умови участі – ТУТ.  

У повідомлення також зазначили, що в рамках майстерні відбудуться дві робочі зустрічі з експертами та місцевими мешканцями. Саме на них (23 листопада та 15 грудня) команди архітекторів мають максимально врахувати локальний контекст та побажання реальних відвідувачів парку.

Архітектурна майстерня «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту» є складовою Демонстраційного проекту в рамках проекту Integrated Urban Development in Ukraine, виконавцем якого є німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Проект фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Фото – зі сторінки КП «Інститут розвитку міст» у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору