× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці за 19 мільйонів гривень відремонтують понад 17 тисяч “квадратів” дороги по вулиці Пирогова

У Вінниці протягом найближчих двох місяців капітально відремонтують дорогу по вулиці Пирогова. Зокрема йдеться про ділянку шляху від вулиці Дачної до малого містка в районі Електромережі. Очікувана вартість робіт – 19 мільйонів 265 тисяч гривень.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZoro розмістив замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Загальний обсяг дороги, що буде оновлена – 17 398 “квадратів”. Як пояснив Vежі Володимир Ніценко, очільник зазначеного Департаменту, минулого року роботи здійснювались на відрізку дороги від ринку “Урожай” до вулиці Дачної, а нині роботи продовжаться на іншій ділянці – від вулиці Дачної до містку на Електромережі.

За словами Володимира Миколайовича, за належного фінансування, роботи мають завершити вже на початку цього літа, тобто за два місяці. Ніценко також повідомив, що через ремонтні роботи перекривати вулицю Пирогова не будуть: поки ремонтуватиметься одна смуга руху, інша буде відкритою для руху транспорту.

Окрім того, тендерною документацією передбачено, що роботи виконуватимуться окремими ділянками, площею до 10 квадратних метрів. Подавати пропозиції можна до 26 квітня, а сам аукціон розпочнеться вже 2 травня.

За словами Володимира Ніценка, наступною збираються відремонтувати ділянку дороги від Сабарівського “кола” до Гніванського шосе.

Читайте також:

“Оксамитова” реконструкція: влітку на Соборній припинять рух всього транспорту

У Вінниці влаштують конкурс проектів реконструкції простору між Будинком офіцерів та “Ювілейним”

У вінницькій школі реконструюють спортивний майданчик за понад 10 мільйонів

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору