× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З вінницького зоопарку втекла олениця, але народились сурикати та лама. ВІДЕО

Під час буревію на початку тижня з Подільського зоопарку втекла самиця плямистого оленя. Однак тварин не поменшало, адже нещодавно у звіринці народились сурикати, лама та мавпеня. 

Сильний вітер звалив дерево на огорожу та розбив одну секцію. Саме через неї олениці вдалось втекти, розповів “Громадському радіо” директор зоопарку Євген Ткачик.

Фото – Вінниця.info

– Одне радує, що ця сака не попала на Київську трасу і не спричинила якесь ДТП, – прокоментував Євген Ткачик.

На його думку, повернути тварину до зоопарку вже не зможуть і позаяк олениця не становить загрози для людей – буде жити у дикій природі.

– Вже немає снігу, закінчилося полювання і у неї є період, щоб до осені адаптуватися у дикому лісі, – додав директор зоопарку.

У сюжеті ТСН повідомляють, що нещодавно у Подільському зоопарку народились декілька тварин. Це лама, мавпеня-гамадрил та троє сурикатів. Розповідають, що найбільше уваги привертають саме малюки-сурикати, які нині живуть у закритому вольєрі разом із батьками. Для комфорту тварин, їх обігрівають інфрачервоними лампами. Щоправда, стать новонароджених тварин ще не визначили.

 

– Коли самка годує, самець стоїть “на стрьомі”. Коли самка погодувала – самець їх гріє. Дуже приємно дивитися, батьки дуже турботливі, – розповів Євген Ткачик про нове сімейство.

Щодо лами, то новонароджена тварина знаходиться у відкритому вольєрі з мамою. Доглядальники розробили для тварин спеціальний раціон – свіжі овочі та зерно, повідомляють у сюжеті каналу “Україна”.

 

У планах Подільського зоопарку придбання зебр, щоб радувати відвідувачів.

Читайте також: У Вінницький зоопарк завезли п’ять нових ведмедів та показали нові вольєри. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Лемур і павіани-гамадрили: як прижилися новачки у вінницькому зоопарку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору