У Вінниці з’явився новий автобусний маршрут: від Олієжиркомбінату до Площі Перемоги

Вінницькі транспортники на прохання містян запустили ще один новий автобусний маршрут – від Олієжирового комбінату до Площі Перемоги.

Відсьогодні, 15 серпня, автобусний маршрут №6 працює у тестовому режимі, повідомляє на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

  • Відсьогодні з 7-ї години ранку два нових автобуси марки «ATAMAN» почали курсувати за маршрутом №6 “Олієжиркомбінат – площа Перемоги”: від вулиці Волошкова до Будинку Офіцерів, – зазначено у дописі.

Повний перелік зупинок: Олієжиркомбінат – вул. Гладкова –  вул. Волошкова – вул. Максима Шимка – ім. Зої Ткаченко – вул. Привокзальна – пл. Привокзальна – вул. Євгенія Пікуса – Центральний ринок – пл. Перемоги

Це такі ж автобуси, як і попередні два, що були закуплені для КП “Вінницької транспортної компанії” і з початку серпня працюють на маршруті №22 “мікрорайон Академічний – Залізничний вокзал”.

На сайті “Вінницький трамвай” вже з’явився орієнтовний розклад руху нового маршруту. Інтервал руху у будні дні становить близько 40 хвилин, у вихідні – годину.

Розклад руху автобусного маршруту №6 “Олієжиркомбінат – Площа Перемоги”

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору