У Вінниці спорудять пам’ятник загиблим в АТО військовим Повітряних Сил

Військова частина, яка базується у Вінниці, оголосила тендер на будівництво пам’ятника. Він буде присвячений пам’яті військовослужбовців Повітряних Сил, які загинули під час війни на Сході країни. 

Військова частина А 0549 оголосила тендер ще 11 червня. Очікувана вартість будівництва пам’ятника не може перевищувати 100 000 гривень.

У документації зазначено, що це буде пам’ятник військовослужбовцям Повітряних Сил Збройних Сил України, загиблим під час виконання бойових завдань в районах проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

Сам пам’ятний знак складатиметься з семи елементів: нижньої плити, вертикальної стели, плити з нанесеними прізвищами загиблих та підставки для неї, об’ємної фігури стилізованого малого Державного герба України, також буде ваза для квітів на підставці.

Хоча графічної візуалізації у документації немає, однак є детальний опис кожного елемента, висота та ширина вирахувані до міліметра.

Так, пам’ятник має бути виготовлений із сірого граніту, а плита з прізвищами загиблих буде чорного кольору. Вертикальна стела матиме висоту у 2 метри, а на лівій її частині буде малюнок, який символізує участь військових в АТО.  Малий державний герб України буде бронзовим і значно меншим у розмірах (50 на 40 см).

Окрім того, оскільки пам’ятник буде розташовано просто неба – необхідно врахувати його стійкість до погодних умов та зовнішніх факторів (вітер, вологість, вигорання на сонці тощо).

Власне, цей пам’ятник дещо нагадуватиме той, який наразі є на території Військово-історичного музею Повітряних Сил Збройних Сил України. Замінять лише окремі елементи.

Строк поставки пам’ятника до військової частини – протягом 30 робочих днів з дня підписання угоди.

Наразі ще тривають тендерні процедури, після яких очікується влаштування аукціону з визначення Виконавця робіт, котрий запропонує найменшу ціну.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору