× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці з’явилися перші валідатори для оплати проїзду в громадському транспорті

У вінницькому транспорті з’явилися перші валідатори для оплати проїзду електронним квитком. За кілька тижнів їх почнуть тестувати.

Директорка КП “Вінницякартсервіс” Катерина Бабіна розповіла радіо “Місто над Бугом”, що наразі валідаторами облаштовано п’ять трамваїв та два тролейбуси. За її словами, до кінця серпня таким чином мають обладнати увесь транспорт.

– З 26 травня ми розпочали встановлення обладнання у транспорті. На сьогоднішній день кабельними мережами облаштовано вже весь муніципальний транспорт: трамваї, тролейбуси та автобуси, – розповіла Катерина Бабіна. – Готуючись до тестів, які відбудуться з 18 по 21 червня, ми вже почали облаштовувати безпосередньо пристрої на кожних дверях і консоль водія. На сьогоднішній день облаштовано вже п’ять трамваїв і два тролейбуси. Кількість обладнаного транспорту буде збільшуватися постійно і плануємо, що до серпня місяця весь транспорт (і приватні перевізники, і муніципальний транспорт) вже будуть працювати у промисловій експлуатації.

Нагадаємо, що з 22 травня у місті з’явилась можливість оформлювати муніципальні картки онлайн. Для цього необхідно лише внести усі свої дані на сайті. Детальніше про це читайте за посиланням ТУТ.

Фото Валерія Старжинського

Читайте також: Заявки на отримання «муніципальної картки» для проїзду подали понад 11 тисяч вінничан

Читайте також: У Вінниці почали оформлювати муніципальні картки онлайн

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору