× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці виступить «тривожно-танцювальний» гурт «Дичка»

Вони називають себе інтелігентними хуліганами, а на сцені зазвичай створюють окремі перформанси і вже завтра виступатимуть  у Вінниці.

Концерт відбудеться 25 квітня о 20.00 у молодіжному центрі «Квадрат» (Театральна, 15). Організатори із творчого об’єднання PLAI пишуть, що це буде бадьора, театрально-образна музика поєднана з філософською поезією.

—Дичка – це назва рослини, що виросла в забутому людьми саду, дика грушка чи яблуня, що виросла із занесеного в ліс насіння породистого яблука, або конопля, яка росте на узбіччі. Гурт Дичка теж можна назвати «диковирощеним», не прирученим певною музичною традицією, але разом з тим тут помічається вплив різних музичних культур, — говорять про себе самі артисти.

Гурт унікальний тим, що він гармонійно об’єднав професійних артистів, кожен з яких працює в притаманному йому жанрі. Завдяки відмінності стилів, в яких грають музиканти, створився цікавий мікс з імпровізації в автентичній українській манері, складних фортепіанних рифів, мелодій народів світу, ритмів панку та джазу, груву психоделік-року, хіп-хопу, фанку та ска. В більшості пісень звучить запальний шалений ритм. Самі учасники напрямок своєї творчості називають «тривожно – танцювальний».

Всі тексти пісень гурту авторські і написані різними авторами, проте кожна із них звучить як завершений літературний тварі, а концерт може виглядати повноцінною збіркою театральних новел. За сюжетом пісні об’єднані історією маленької, неідеальної, але особливої, не схожої на більшість людини, яка розповідає про свій внутрішній світ, про свої слабкості та свої сильні сторони, про свою нерівну боротьбу проти зовнішнього агресивного світу.

«Дичка» – це енергія та сила із 10 унікальних музикантів, різних за віком, характером, життєвими інтересами і музичними уподобаннями. Разом вони створюють енергійний поштовх який змушує рухатись всі живі клітини у вашому тілі. Тому, незвичайні/надзвичайні/звичайні і всілякі-любі Вінничани та гості міста, приходьте на концерт ДИЧКИ! Будемо гріти і розігрівати ваші серця!, — пишуть організатори в  анонсі.

Організаційний внесок – 1ООгрн

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору