У Вінниці виступить daKooKa із презентацією нового альбому

Катерина Єрьоменко, більше відома як daKooKa, вже наcтупного тижня презентує у Вінниці свій новий альбом.

Великий сольний концерт вокалістки, піаністки, композиторки та учасниці шоу «Голос країни» із презентацією нового альбому відбудеться у Вінниці 1 червня о 19:00 в ресторані AURA. Організатори концерту обіцяють асболютно свіжу програму із новим танцювальним звучанням та вже улюблені хіти виконавиці.

-Щоб пояснити феномен daKooka, не вистачить ані слів, ані пальців рук. І навіть просто знайомство з піснями представляє її не дуже. Потрібно долати бар’єр звукового файлу і йти на концерт. Лише там можна побачити, як вільно і розкуто тече звук, шукає оболонку для втілення натхнення і як, подібно до дружніх розмов, будується діалог між артистом на сцені і глядачем, – пишуть організатори концерцу.

В квітні у Катерини вийшов новий кліп «Обещай».

 

– Це трек про позачасове місто пустих підземних переходів і телефонних автоматів, що працюють лише вночі і лише на вихідні дзвінки. Слідуючи один за одним, обіймаючи і даваючи обіцянки, потрібно вчасно озирнутись і подивитись — чи не йдете ви за привидом із минулого?» — розповідає виданню «Сomma» Катерина Єрьоменко.

Катерина виконує пісні російською та англійською мовою, а також не приховує те, що часто виступає з концертами у Росії і має симпатію до цієї країни, а також не підтримує квоти на радіо, адже вважає, що музиканти самі мають природньо перейти на українську мову. Дівчина народилася в Чернівцях у російськомовній сім’ї, тому часто жартує в інтерв’ю, що потрібно було попередити бабусю, що у 2016 році будуть квоти на радіо і вона має співати українською.

Загалом daKooka виступає в Україні, Росії, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Латвії, Литві та Білорусі, а також є постійною учасницею майже всіх великих фестивалів нашої країни.

Квитки на концерт від 150 до 320 гривень. Придбати онлайн можна ТУТ.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору