× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці виступлять “онуки” Влада Троїцького гурт “ЦеШо”

Гурт лише в суботу виступив на Національному відборі Євробачення з піснею «Hate», посівши четверте місце та викликав безліч дискусій у журі, ведучого і звичайних глядачів, а вже 10 березня о 19.00 у Вінницькій філармонії виступить із повноцінним концертом.

П’ятеро акторів через поєднання музики та театру говорять про те, що оточує нас щодня, але що ми не помічаємо. Рефлексують над тим, хто ми, де та як живемо. Міркують про сучасний світ та місце людини в ньому.

«ЦеШо» – це соціальне кабаре, соціальний рейв, дзеркало сучасного дня, голос молодої України, банда культурних камікадзе, хор світлого майбутнього – саме так описують один із найновіших проектів відомого режисера Влада Троїцького організатори події мистецьке об’єднання PLAI.

 

 

Зима, Рейв і Секонд-хенд: як на Air GogolFest виступили Tik Tu, Oy sound system і ЦеШО. ФОТО

Вперше у Вінниці колектив виступив під час осіннього Air Гогольфест. Саме тоді Марічка, Маруся, Надія, Катерина та Ігор показали на сцені справжнє шаленство, «вибух мозку», естетично якісне шоу та змусили трішки оглянутися на світ навколо, себе в ньому та процеси, які відбуваються в країні.

 

Здавалося би, молоді, в жовтих веселих комбінезонах та окулярах, веселі та завзяті… хіба вони можуть зараз співати та говорити про важливі та гострі теми? Виявляється, можуть на всі 100 % завдяки яскравій суміші іронії та самоіронії, відчутті важливості теми тут та зараз, легким і щирим імпровізаціям, а також артистизму та харизмі кожної і кожного.

«ЦеШо» вриваються на сцену як ураган і зносять все на своєму шляху, що навіть ті, хто чують їх вперше, після декількох композицій забувають про сором’язливість і починають танцювати. Музично «ЦеШо» – про двіж, бо слухати їх сидячи не вийде, текстово – про всі ті гостро соціальні речі, з якими ми живемо щодня і від цього інколи хочеться плакати.

Вони вміють тримати баланс і видавати інформацію порціями. Інколи за звичайним «Туц-туц» ховається «мішок» проблем, що є наразі, та за інформаційним шумом багато чого не помітно. Але з ними ніколи не буде сумно – це 100%.

В руках музикантів – віолончель, контрабас, акордеон, мелодика, саксофон, ксилофон та перкусії.
Тексти власні і на поезію Михайля Семенка, Artem Polezhaka, Влада Троїцького, Жака Превера та Тірци Атар.

Вартість квитків – від 110 до 300 гривень, вони з’являться у продажу 13 лютого. Стежити за оновленнями можна ТУТ.

Читайте також: «В нас є право бути дуже вільними»: ким є нові підопічні Влада Троїцького «ЦеШо»?

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору