× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці виступлять «Фіолет» і «Без обмежень»

«Фіолет» вперше за довгий період привезе до Вінниці акустичну програму з літературною складовою, а «Без обмежень» на численні прохання зіграє «Кращі хіти на біс».

Першими до Вінниці в рамках всеукраїнського акустичного туру завітають романтики «Фіолет»30 березня о 20.00 в молодіжному центрі «Квадрат» (Театральна, 15) вінничани зможуть почути не тільки відомі пісні гурту в акустичному виконанні, але й власні вірші фронтмена Сергія Мартинюка, які увійдуть до поетичної збірки музиканта.

Трек-листи концертів складатимуть як найкращі пісні гурту за всі роки існування, так і акустичні сингли з сольних проектів Колоса.

Читайте також: «Ми робимо двіж для себе і таких, як ми»: у Вінниці розпочався Coda Fest

Вже у квітні до Вінниці завітає ще один український гурт «Без обмежень», які привезуть свої кращі хіти “на біс”. Почути відомих рок-романтиків можна 12 квітня о 19.00 в «Будинку офіцерів».
Музиканти виконають улюблені пісні з трьох студійних альбомів – «UNDERGROUND», «ДИХАЮ ТОБОЮ», «5 хвилин»  та «Буду з тобою!»

– БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву. Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу, – пишуть організатори в анонсі.

Оргвнесок на гурт «Фіолет» 150 гривень.

Квитки на «Без обмежень» ТУТ. (від 170 до 540 гривень)

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору