У Вінниці висадять метасеквої у роковини масових розстрілів євреїв

На мітингу виголосять молитву за загиблими, а представники організації «Remember Us» висадять метасеквої в пам’ять про злочин, який стався 76 років тому у Вінниці.

Траурний мітинг-реквієм,присвячений 76-м роковинам масових розстрілів єврейського населення під час нацистської окупації Вінниці у 1942 році відбудеться 16 квітня об 11.00 на території Меморіалу пам’яті жертв Голокосту (КП «Вінницязеленбуд», вул. Максимовича, 24). Організовують його благодійний єврейський центр «Хесед-Емуна» та представництво філії «Сохнут Україна» спільно з Музеєм Голокосту у Вінниці.

У Вінниці вшанували пам’ять тисяч закатованих нацистами євреїв

  • В Ізраїлі та в інших країнах відзначають День Катастрофи і героїзму європейського єврейства (День пам’яті Голокосту) – особливий день вшанування близько шести мільйонів євреїв, знищених під час Голокосту в результаті дій Третього Рейху та його союзників, а також вшанування єврейського руху опору тих часів. Дата є перехідною, адже залежить від єврейського релігійного календаря, – пишуть організатори в анонсі та закликають долучитися всіх небайдужих.

Фото: sputniknews.lt

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору