× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці втретє відбудеться ярмарок допомоги безпритульним тваринам “Хвіст-фест”

На Європейській площі у Вінниці відбудеться третій ярмарок допомоги безпритульним тваринам  “Хвіст-фест”,  під час якого роздаватимуть цуценят та кошенят усім, хто шукає собі пухнастого друга.

Як йдеться на фейсбук-сторінці заходу, вінничани зможуть знайти собі як дорослих собак та котів, так і зовсім маленьких цуценят та кошенят, яких роздаватимуть безкоштовно. Захід спрямований на те, аби якнайбільше безпритульних тварин знайшли собі нових господарів. Під час попереднього заходу вдалося прихистити сорок котів та собак. Зазначимо, що обов’язковою умовою для отримання тварини є наявність паспорта, адже волонтери віддаватимуть тварин лише після підписання договору.

— Приїжджайте познайомитися, погратися, пофотографуватися та пообніматися! — запрошують вінничан організатори “Хвіст-фесту”.

Продовжувати шукати господарів тваринам будуть й онлайн – світлини цуценят та кошенят, а також вже дорослих собак і котів публікуватимуть у групі “Хвіст-фест” ТУТ. Таким чином організатори сподіваються, що якнайбільше тварин зможуть знайти новий дім.

Як відбувся попередній ярмарок у Вінниці та які тварини знайшли свої нові домівки – можна переглянути у нашому фоторепортажі. 

Третій ярмарок допомоги безпритульним тваринам  “Хвіст-фест” розпочнеться о 12:00, 13 липня на Європейській площі. Взяти тваринку на цьому фестивалі можна тільки за наявності паспорта та після підписання відповідного договору.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору