У Вінниці встановили ще одну зупинку “навиворіт”, а “традиційні” – розбивають камінням. ФОТО

Нещодавно нова зупинка “навиворіт” з’явилася по вулиці Магістратській, і у міській раді запевняють, що вона не остання. Такі посадкові павільйони вже облаштовують у деяких європейських країнах, але у Вінниці лише звикають до нестандартних зупинок.

Перша зупинка “навиворіт” з’явилась у Вінниці ще влітку поблизу одного з магазинів. Тоді міський голова Сергій Моргунов пояснив таке рішення  турботою про безпеку вінничан та для захисту їх від дощу та снігу.

Чиновники стверджують, що такі зупинки дозволяють ефективніше використовувати простір тротуарів: вони не стоять посеред тротуару, а створюють нормальні можливості для того, щоб очікувати громадський транспорт і щоб пішоходи могли вільно пройти. Раніше мер повідомляв, що подібні посадкові павільйони “навиворіт” з’являться ще й на всіх тролейбусних зупинках вздовж вулиці Келецької та до ринку “Урожай”.

До Дня міста ще одна зупинка “спиною” до дороги з’явилась по вулиці Магістратській.

Фото “20 хвилин”

За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимира Ніценка, такі ж посадкові павільйони незабаром з’являться ще по вулиці 600-річчя.

А ось скляна трамвайна зупинка по вулиці Максимовича, яку встановили минулого року, нещодавно постраждала – вінничанин Михайло Васильковський поділився у соцмережі фото, на якому скло посадкового павільйону побили і, судячи з фото, не випадково. Зауважимо, що ця зупинка встановлена “традиційно” – перед місцем висадки пасажирів трамваїв.

Фото із соціальних мереж та “20 хвилин”

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору