У Вінниці встановили нові прозорі зупинки. ФОТО

З початку 2018 року у Вінниці вже встановили 15 нових посадочних павільйонів, а незабаром у місті з’являться ще кілька зупинок для громадського транспорту.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зокрема вже облаштовано павільйони по вулиці Київській («зупинка Гонти», «Меморіал визволення» (кінцева, 2 зупинки), а також – на вулицях Комарова,Чорновола, Ватутіна, Бучми, Липовецькій та ще дві – по вулиці Данила Нечая.

Роботи по встановленню нових посадочних павільйонів на зупинках громадського транспорту – продовжаться. Зокрема найближчим часом нові павільйони планують облаштувати на вулицях Чорновола, Московській, Гонти та низці інших.

Зазначається, що конструкція зупинок – прозора та виготовлена зі скла. Це передбачено для того, щоб не перевантажувати міський простір. Окрім того, ці конструкції гарно виглядають, вони якісні та практичні.

Нагадаємо також, влітку минулого року у Вінниці з’явилися так звані «англійські зупинки» – розвернуті «спиною» до дороги павільйони для очікування громадського транспорту.

Тоді їхня поява викликала сумніви та жарти серед містян, натомість згодом вінничани змогли на повну оцінити функціональность таких зупинок.

Читайте також: У Вінниці розпочали реконструкцію Замостянської. ФОТОРЕПОРТАЖ

На вінницьких зупинках з’явиться «гаряча лінія» шрифтом Брайля

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору