У Вінниці вперше виступить новий гурт Сергія Жадана «Лінія Маннергейма»

Жадан, Каданов і Турчинов – ці троє музикантів об’єдналися в одному проекті «Лінія Маннергейма», нещодавно випустили перший міні-альбом та відправилися у тур Україною. У Вінниці гурт виступить в рамках Міжнародного фестивалю «Острів Європа».

В рамках першого міжнародного фестивалю “Острів Європа” 16 червня о 21:00 у Вінницькому музеї Коцюбинського відбудеться концерт гурту “Лінія Маннергейма”, побудованого на текстах Сергія Жадана і гітарно-електронній музиці Олега Каданова та Євгена Турчинова в авторському виконанні.

Сім локацій і день на Кемпі: чим здивує новий вінницький фестиваль «Острів Європа»

– “Лінія Маннергейма” – це проект, який об’єднує в собі різні концепції звучання, відновлює розгромлені комунікації, зашиває реальність струнами і жилами.”Лінія Маннергейма” – це наче звукова стіна, яка стримує проникнення тиші в твою реальність, це сигнал для тих, хто намагається вигребти з чорної води на берег, для тих, чиє почуття ритму межує з почуттям любові, і чиє розуміння акустики переплітається з розумінням законів природи. Це послання для всіх, хто не боїться темряви. Для всіх, кого не лякає світло, – пишуть організатори в анонсі.

У лютому цього року відбулася прем’єра дебютного ЕР проекту під назвою «Де твоя лінія». Платівка складається із п’яти треків, робота над якими тривала протягом останнього року. Музиканти вже встигли презентувати альбом в декількох містах країни.

  • Проект «Лінія Маннергейма» це чиста музика роздумів. Ледве не ідеальна знахідка для соціопата, який хоче швидше вилікуватися і розказати «Дивіться! Я знайшов Музику!». А непосидюча людина воліє заховати і ні з ким не ділитися. Альбом повний болю і переживань, але в якому є сила жити і зберігається надія на щастя, – пише видання Karabas Live.

Вхід на концерт вільний

Фото з офіційної сторінки гурту Юлії Вебер

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору