× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці вперше влаштують конкурс на кращу пісню про місто

UPD: Конкурс скасовано. Деталі за ЦИМ посиланням

З нагоди Дня міста, що цьогоріч відзначатиметься 14 вересня, у Вінниці оголошено конкурс на кращу пісню про наше місто. Переможцю вручать сертифікат на безкоштовний запис власного твору в студії звукозапису

Учасники конкурсу “Вінниця у серці моїм!” (відбудеться у місті вперше) зможуть презентувати свої пісні на професійній сцені (під час фіналу на День міста), а також позмагатися за головний приз – зазначений сертифікат. Учасники, які дійдуть до фіналу, отримають почесні дипломи.

Як повідомила Vежі Катерина Музичко, заступниця директора “Центру концертних та фестивальних програм”, учасниками конкурсу можуть стати вінничани будь-якого віку. Твори мають бути написані українською мовою, при цьому обмежень щодо стилю – немає. Головне, щоб пісня була про Вінницю.

Позиціювати себе в конкурсі можна в якості вокаліста, автора пісні або композитора. Тож до участі допускаються як окремі тексти, так і готові та записані на відео композиції (матеріали можна додати до заявки, про яку йтиметься далі).

Катерина Музичко зазначила, що в разі, якщо людина не має запису пісні, то її можуть запросити до студії звукозапису та запропонувати виконати її. Так само, якщо людина є лише автором пісні – в студії твір може виконати вокаліст від Центру, а ще організатори (зазначений Центр та Департамент культури Вінницької міської ради) можуть запросити композитора, якщо для тексту ще не готова музика.

Відібрані конкурсанти зможуть презентувати свої твори на одній зі сцен, що будуть встановлені в самому центрі Вінниці під час відзначення Дня міста, 14 вересня. Переможця обиратимуть завдяки інтенсивності оплесків слухачів, а також за участю компетентного журі.

Для участі потрібно до 20 серпня подати на електронну пошту Центру (concert_festcenter@ukr.net) відповідну заявку з поміткою “Вінниця у серці моїм!”. У заявці потрібно вказати свої основні дані (прізвище, ім’я, по батькові, вік), а також коротку розповідь про себе, свій талант та твір (додати посилання на відео чи звукозапис).

З організаційних питань можна звертатись до КЗ “Центр концертних та фестивальних програм” за телефоном: 61-16-72.

Читайте також: Як Вінниця відсвяткує цьогорічний День міста: перелік можливих локацій

Читайте також: У Вінниці на День міста планує виступити Pianoboy

Читайте також: “Подільська громада” оголосила конкурс грантів до Дня міста із загальним бюджетом в 300 тисяч

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору