× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці вперше відсвяткують День Бугу

У Вінниці 22 травня на набережній навпроти фонтану «Рошен» відбудеться День Південного Бугу, під час якого для відвідувачів підготують різноманітні ігри, флешмоби та святкові фотолокації.

Як повідомляється на сторінці Вінницької міської ради, «відзначення Дня Південного Бугу має на меті привернути увагу до проблем, пов’язаних з використанням, охороною і відтворенням водних ресурсів річки, віддати їй належну шану, а також сприятимуть формуванню водоохоронного світогляду, відродженню дбайливого ставлення до водних об’єктів та навколишнього середовища».

Під час святкування будуть нагороджувати переможців конкурсу дитячого малюнку «Вода для всіх – 2019», організують показові виступи з веслування на байдарках та виступи музичних колективів з педагогічного університету та Будинку Офіцерів. Зокрема, для дітей будуть працювати аніматори, ростові іграшки, організують різноманітні ігри та флешмоби. 

Відзначення Дня Південного Бугу розпочнеться 22 травня о 14:00 на площі навпроти фонтану «Рошен», участь у заході безкоштовна.

Читайте також:

У Вінниці відбудеться фестиваль фільмів для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». ПРОГРАМА

«Позбавитися від непотребу, щоб врятувати життя»: вінничан запрошують на благодійну еко-барахолку

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору