У Вінниці вперше відбудеться міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств

У Вінниці вперше відбудеться професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Road to WWFC» у рамках Міжнародної бійцівської ліги WWFC, до якої вже увійшли найсильніші спортсмени Європи.

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції, голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський, віце-президент Міжнародної ліги WWFC Володимир Шемаров та представник ліги Вадим Кудіяров.

Наразі підтверджена участь майстрів спорту міжнародного класу і України у 12-х поєдинках. Спортсмени боротимуться між собою за першість у таких видах бойових мистецтв як фрі-файт, самбо, годзю-рю карате-до, ММА тощо.

Змагатимуться вінничани зі спортсменами не тільки різних регіонів України, а й із Азербайджану, Молдови, Вірменії та кількох інших країн світу. Зауважимо, що усі учасники виборюватимуть підвищення в класі, а ось вінничани – поки лише входження до міжнародного рейтингу.

Як зазначили організатори, вінничанам не варто оминати увагою не тільки самі бої, а й процедуру зважування.

  • Не дивлячись на те, що здавалося б – спортсмени просто зважуються і процедура триває якихось 30-40 хвилин, за цей час може статися багато цікавого. Зважування – своєрідний пре-поєдинок, коли бійці зустрічаються очима.

Зважування розпочнеться 30 червня о 18:00 у торгівельному центрі «Sky Park». Бої відбудуться 1 липня у спортивному клубі «Нокаут» (вулиця Батозька, 2) о 20:00 й триватимуть орієнтовно до 23-ї години вечора.  Вхід – від 100 до 200 гривень. 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору