У Вінниці волонтери розчищають новий молодіжний простір на Театральній

29 квітня відбулося прибирання приміщення майбутнього молодіжного центру на вулиці Театральній, 15, у якому вже розпочався ремонт. Невдовзі акція має повторитись – до участі у ній запрошуються усі бажаючі допомогти облаштуванню нового молодіжного культ-простору. 

У рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!» вдалося очистити 600 квадратних метрів, зібравши понад 100 мішків зі сміттям.

За словами координаторки створення в місті молодіжного центру, депутатки Світлани Ярової, на прибирання прийшли близько 40 вінничан, яких закликали приєднатись до акції за допомогою заклику у соціальних мережах.

  • Це молодь, студенти, представники бізнесу, скаути, будівельники, державні службовці, громадські активісти і прості перехожі, котрі прийшли на допомогу в очищенні майбутнього молодіжного центру. Модератором такої акції чистоти став департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, – зазначила Світлана Ярова.

На акцію чистоти переважно відгукнулася молодь. Воно і не дивно, адже центр функціонуватиме саме для молоді.

  • Це має бути цікавий молодіжний креативний центр, ком’юніті, яке б хотіло розвивати і себе, і молодіжний рух в нашому місті в напрямках культури, освіти, науки, бізнесу, влади, медіа, – каже Світлана Ярова.

Для тих, хто долучився до акції прибирання організатори підготували дипломи-подяки, пригощали фруктами. Особливо старанним волонтерам подарували квитки на концерт.

  • Одного прибирання було недостатньо, тому цієї суботи, 6 травня, о 10:30 відбудеться друга акція з прибирання. А за два місяці плануємо завершити ремонтні роботи. Хочемо довести приміщення до такого стану, щоб можна було проводити певні заходи. Є вже навіть запити на театральні постановки наших аматорських театрів. До речі, у цьому приміщенні 10 років тому знаходився камерний театр. Під час прибирання ми знайшли його афіші, – розповіла Світлана Ярова.

До речі, під час прибирання вінничанам вдалося побачити чимало залишених речей: від консервних бляшанок до банерів УНА-УНСО. Адже протягом багатьох років, чергуючись тут розміщувалися і приватний бізнес, і громадські осередки. Все зібране сміття, яка не підлягало переробці, за словами Світлани Ярової, вивезли працівники комунального підприємства «ЕкоВін».

Фото Володимира Карєліна

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору