× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштовують “Нетиповий аукціон”, щоб зібрати кошти на конкурс грантів для молоді

Програма “Молодіжний банк ініціатив” розпочинає “Нетиповий аукціон”. Його завдання полягає у зборі коштів на конкурс грантів для молоді, який розпочнеться в листопаді.

Аукціон розпочався 1 серпня і триватиме протягом місяця. Як повідомляється на сторінці “Молодіжного банку ініціатив Вінниці”, щотижня виставлятиметься новий лот. Торги триватимуть протягом тижня, після їхнього завершення перемагатиме ставка з найбільшою сумою.

“Молодіжний банк ініціатив” (МБІ) – це одна з програм Фонду громади “Подільська громада”, яка була започаткована в грудні 2016 року. Метою програми є надання вінницькій молоді можливості реалізовувати свої проекти через участь в грантових конкурсах. Теми грантових конкурсів обирає комітет МБІ на основі дослідження потреб вінницької молоді.

Читайте також: 9 років позитивних змін у Вінниці: як влаштований та чим займається Фонд “Подільська громада”

Першим лотом став “Легендарний ДивоВОХ” – коробка, вміст якої залишається секретом, поки її не придбають.

В цьому і вся фішка наших ДивоBOXів. Коли ви його купуєте, то не знаєте, що саме покладено в коробочку. Але можемо сказати точно, що це набір атмосферних дрібничок, підібраних або створених власноруч, який буде дуже корисним для офісу та навчання, – стверджують організатори.

Стартова вартість першого лоту становить 150 гривень, а мінімальне підвищення ставки – 25 гривень. Кожного тижня учасники МБІ та партнери проекту виставлятимуть нові лоти. На даний момент відомі назви трьох з них: фотосесія від Костянтина Родигіна та спортивне тренування від Євгенії Поплавської. На той випадок, якщо вирішать продовжити аукціон, організатори мають в запасі ще декілька лотів. 

Всі зібрані кошти будуть використані для конкурсу грантів, який розпочнеться в листопаді. Це буде вже другий конкурс грантів від МБІ. В рамках першого конкурсу було профінансовано чотири проекти, які зараз перебувають на стадії реалізації. Протягом цього місяця організатори розраховують зібрати 2000 гривень.

– Чи будуть якісь інші проекти для збору коштів на конкурс грантів залежить від того, наскільки успішним буде аукціон. Наша мета зібрати 10 000 гривень до наступного конкурсу. Нам подобається вигадувати кожного разу нові проекти для залучення коштів, створювати для себе виклики, ставити амбітні цілі та досягати їх, – зазначає координаторка молодіжних програм “Подільської громади” Олександра Лиса.   

З усіма питаннями та пропозиціями варіантів лотів можна писати на електронну адресу mbi.vinnytsia@gmail.com або звертатися за номером 096 177 2129.

Фото: https://www.willamettewines.auction

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору