× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують зимовий ярмарок подарунків VinArtFest

У грудні до Вінниці приїдуть понад 100 майстрів з різних куточків України, аби влаштувати у місті ярмарок-фестиваль виробів ручної роботи. Цього разу VinArtFest відбудеться вже водинадцяте. 

Придбати широкий асортимент товарів – від прикрас до посуду – можна буде з 7 по 9 грудня на першому поверсі у приміщенні Вінницького кінотеатру ім. Коцюбинського (де знаходиться експоцентр Вінницької торгово-промислової палати).

Організовує VinArtFest ГО “Творчі люди”. Цього разу знову очікують на приїзд понад сотні майстрів із різних міст України, які представлять продукцію від косметики та мила ручної роботи до дерев’яних виробів, а ще іграшок, прикрас та різноманітних сувенірів.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мікропрапор України та фруктова ковбаса: у Вінниці стартував ювілейний VinArtFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

– На зимовому фесті завжди панує уже святкова атмосфера, яка викликає просто дитячий захват у всіх наших гостей, оскільки майстри дуже відповідально готуються та вигадують красиві декори для оформлення своїх місць, – розповідає організаторка та засновниця фестивалю Ольга Дмитрик.

 

Також організтори влаштують декілька майстер-класів для дітей та дорослих. Розклад буде опублікований ближче до дати проведення фестивалю і слідкувати за оновленнями інформації можна на сторінці події ТУТ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці відкрили зимовий VinArtFest. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Щодо цін на продукцію, то зазначають, що вони часом менші, ніж на аналогічних ярмарках у Києві.

Щодня фестиваль подарунків розпочинатиметься з 10:00 і триватиме до 19:00 у п’ятницю та суботу, а в неділю – до 16:00.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору