× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують захід для дітей із вибухотехнікою та поліцейськими собаками

Наступного тижня у Вінниці відбудеться захід для дітей “Безпечне місто”, на якому маленьким вінничанам розповідатимуть, як не потрапити у халепу, а ще познайомлять зі службовими собаками. 

Відбудеться захід наступної середи, 26 вересня, о 15:30 на Європейській площі. “Безпечне місто” має на меті розповісти дітям правила поведінки у небезпечних ситуаціях. Також у відвідувачів заходу буде можливість познайомитися зі спорядженням, формою та технікою поліцейських.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фото з базукою, собака-солдат Гільза і костюм «Едик»: як у Вінниці дітей безпеці вчили. ФОТО

Окрім цього, ще будуть представлені показові виступи кінологічних собак, демонстрація вибухотехніки та спецтехніки. Для дітей також влаштують майстер-класи.

– Ми запрошуємо патрульну поліцію, військову частину і відділ ювенальної превенції, щоб вони розповіли дітям про правила дорожнього руху, як потрібно діяти та реагувати, якщо побачили небезпечні предмети в місті, куди телефонувати. Також будуть вибухотехніки, які розкажуть про небезпеку вибухових предметів, як вони можуть бути замасковані, – прокоментував Vежі керівник Центру підліткових клубів за місцем проживання Дмитро Мира. –  Ще буде конкурс малюнка на асфальті для всіх, хто бажатиме. Буде крейда і хто захоче, то зможе долучитися до малюнку щодо правил дорожнього руху: намалювати зебру, якісь дорожні знаки, будь-що, що діти вивчать під час лекції поліцейських.

Орієнтовно захід триватиме близько години.

Організаторами заходу є відділ у справах молоді та туризму; ВММГО «Молодіжна біржа праці»; КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання»; відділ Ювенальної превенції управління превентивної діяльності головного управління національної поліції у Вінницькій області; Патрульна поліція Вінницької області.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору