× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують серію майстер-класів для військовослужбовців та їхніх сімей

Вінницькі активісти спільно з художниками організовують серію майстер-класів для учасників бойових дій на сході України та їхніх сімей.

Майстер-класи під загальною назвою “Мистецтво миру” організовує громадська організація “City update”. Загалом планується чотири події, що відбуватимуться кожних вихідних з 19 серпня по 9 вересня.

Перший майстер-клас влаштують 19 серпня о 14:00 в HUB “Місто змістів”. Він призначений для дітей військовослужбовців, які брали участь в бойових діях на сході країни. Вестиме подію художниця Наталія Жижко, яка також є офіцером частини № 1660.

Під час наступного майстер-класу, 25 серпня, вінницький митець Олександр Никитюк ділитиметься секретами образотворчого мистецтва з військовиками, учасниками бойових дій в Донецькій та Луганській областях.

Третій майстер-клас призначений членів сімей військовослужбовців та внутрішньо-переміщених осіб. Детальну інформацію про нього організатори обіцяють повідомити пізніше. Проведення останнього, четвертого, майстер-класу поки під питанням. За словами організаторів, він відбудеться, якщо знайдеться достатньо охочих взяти у ньому участь.

Участь безкоштовна. Кількість учасників обмежена і становить 15 осіб на кожен майстер-клас. Участь одного члена сім’ї не обмежує участь інших членів сім’ї, – йдеться в події.

Для участі в кожному окремому майстер-класі необхідно зареєструватися: заповнити анкету або зателефонувати за номером 095 437 4480.

Фото: https://www.architecturelab.net

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору